חברת SEORUN

קידום ממומן

קידום ממומן באינטרנט

בעוד SEO אורגני יכול להיות כלי רב עוצמה לקבלת תנועה לאתר, לא צריך לזלזל בכוח של פרסום ממוקד, ובתשלום. על פי מחקר שנערך גוגל, מודעות בתשלום עם כוונה מסחרית יכולים לייצר כמעט כפליים קליקים כמו קידום אורגני. זה נכון שחיפושים אורגניים יכולים לעשות ביצועים טובים יותר מאשר מודעות בתשלום, אבל עבור חיפושים בכיוון מסחרי חשוב מודעות בתשלום כי הם חשובים לעסק מקוון, מודעות בתשלום הם יעילים יותר.

אפיון

מקשיבים לצרכים של הלקוח

נשב אתכם

איפיון צרכי הלקוח אשר משתנים מפרוייקט לפרוייקט

אסטרטגיה

לכל פרוייקט נדרשת גישה שונה וייחודית

משוב חיובי

מה אמרו הלקוחות שלנו

משרד רואי החשבון שלי גדל ותפח בשנה האחרונה בזכות המקום אליו הגענו במנועי החיפוש וברשתות החברתיות וכל זאת בזכות SEORUN
רחל קופמן
מנהלת משרד רואי חשבון

פרסום בגוגל ממומן

פרסום בגוגל ממומן הינו כלי מצוין לכל מי שמעוניין להגיע במהירות שיא לראש תוצאות החיפוש של גוגל ועם הנכם נוקטים כבר בשיטות קידום אחרות פרסום בגוגל ממומן יכול להביא לכם יתרון גדול על האתרים המתחרים שלכם.

פרסום בגוגל ממומן היא שיטת פרסום מהירה ומומלצת, בשיטה הזו לגוגל לא משנה התוכן של האתר או העיצוב של האתר גוגל פשוט מבטיחה לכם שהם מביאים את האתר שלכם לראש החיפוש ללא כל העבודה הקשה כמו בקידום אורגני.
יתרון נוסף שנמצא בשיטת הפרסום בגוגל הוא היכולת לפרסום ממוקד ויעיל שיפנה ישירות ללוקחות פוטנציאלים הקרובים אליכם.

כיום בעולם החדש והמתקדם ובו אנשים מבלים את רוב זמנם ברחבי האינטרנט המקום הנפוץ ביותר שבו נערכים כלל החיפושים באינטרנט הוא מנוע החיפוש העצום גוגל ובו נערכים למעלה מתשעים אחוזים מכל החיפוש שנערכים באינטרנט, מה שבעצם נותן לגוגל כח עצום ומי שידע להשתמש בו נכון ולהבין שגוגל אינה רק מנוע חיפוש אלה גם כלי פרסום אפקטיבי ויעיל שיכול עזור לעסק שלכם לגדול ולצמוח במהירות ולהביא להגדלה משמעותית ביותר של כמות ההכנסות.

עם אתם כבר משתמשים בשאר השיטות המומלצות לקידום אתרים ממומן אני ממליץ לכם לנסות את הקמפיין הפרסומי של גוגל ולבדוק העם כמות ההכנסות שלכם גודלת, מכסה את כמות ההוצאות ומרוויח בשבילכם הרבה יותר.

כיום כל בעל עסק יודע שבעולם המודרני חובה להקים אתר לעסק אך זה לא מספיק אתה צריך גם לקדם את האתר בכדי שתוכל למשוך לקוחות נוספים לעסק שלך והשיטה של פרסום בגוגל ממומן תוכל לעזור לעסק שלכם, למנף, למתג ולשווק אותו.

באינטרנט קורה הרבה פעמים מצב ובו האתר שלכם יכול היות מעוצב ברמה גבוהה ובעל תוכן עשיר ואיכותי אך למרות כל זה אתם עדיין לא מצליחים לעקוף את המתחרים שלכם.
מה שאומר בעצם שהמתחרים שלכם חזקים מידי ועם אתם לא נמצאים בעמודים הראשונים בתוצאות החיפוש בגוגל סביר להניח שאף אחד לא יודע שאתם קיימים, במצבים כאלה פרסום בגוגל ממומן יעזור לכם להגיע לראש תוצאות החיפוש במהירות שיא ולעקוף את המתחרים שלכם.

דילוג לתוכן