רמת חיים גבוהה מידי 

כולנו רוצים לחיות חיים נוחים ומאושרים, ללא מינוסים בבנק, ובלי לקחת הלוואות. ההתמודדות האמיתית מגיעה כאשר אנחנו חיים ברמת חיים גבוהה יותר מהיכולת הכלכלית שלנו. במצב כזה, הדרך להידרדרות כלכלית היא קצרה. אנחנו נכנסים למערבולת של חובות שקשה לנו מאוד לצאת ממנה. הקושי הכי גדול והכי משמעותי הוא כאשר מגיעים למצב של סחרור כלכלי, כאשר אנחנו שקועים בחובות עד הצוואר , ואז אנחנו נופלים גם מבחינה נפשית כי קשה לנו לצאת מהמערבולת הזאת. הדרך הנכונה לטיפול בבעיה היא הליך חדלות פירעון (לשעבר הליך "פשיטת רגל") בליווי עורך דין חדלות פירעון מיומן. בהליך הזה. במסגרת ההליך עליכם לשלם תשלום חודשי כפי שייקבע, להגיש דוחות של הוצאות והכנסות כל חודשיים ולשתף פעולה ככל שיידרש. התכלית היא להגיע לישורת האחרונה בהליך ולקבל הפטר מוחלט מן החובות.

התמדה היא מילת המפתח בהליך

כאשר החייב מקפיד להגיש דוחות דו חודשיים בזמן, ומקפיד לשלם את צו התשלומים מידי חודש בחודשו אז בדיון לשיקום כלכלי תעלה ההתנהלות  שלו בהליך, ועל פי הנתונים הללו החייב יקבל תכנית פירעון, כאשר עם השלמתה, הוא יהיה זכאי לקבל צו הפטר שפוטר אותו מיתרת החובות ויעזור לו לצאת לדרך חדשה בחיים ולפתוח דף חדש. כאשר החייב מוכיח התנהלות כלכלית נכונה ובתום לב, אין ספק שהדבר יתרום בקביעת צו התשלומים שלו ובסיום ההליך בהצלחה. ככל שהחייב מוכיח רצון כנה לצאת מן החובות ולהשתפר אז הדבר יהיה לו לתועלת בהמשך ההליך.

תכנון נכון

כשאתם נכנסים להליך חדלות פירעון חשוב שתדעו מהתחלה, מהי האסטרטגיה הכי מתאימה לכם והכי מושלמת עבורכם. ליווי של עורך דין הוצאה לפועל יכול לעשות את ההבדל. פשוטו כמשמעו, ליווי של עורך דין שמומחה בתחום יכול להיות קריטי עבורכם מאחר ורק עורך דין שמומחה בתחום יוכל להדריך אתכם ולהנחות אתכם מהי האסטרטגיה הנכונה עבורכם. עורך דין חדלות פירעון ידע לשמור על האינטרסים שלכם לאורך כל ההליך, ולהשיג בשבילכם את התוצאות הכי טובות.

המאמר בחסות חדשות bignews

דילוג לתוכן